wtorek, 23 maja 2017

WARSZTATY KULINARNE DLA DZIECI CHORYCH ONKOLOGICZNIE


Moi drodzy, jak wiecie, niedawno ukazała się książka "JEDZONKO". Jest to poradnik dla rodziców dzieci chorych onkologicznie. Poza wieloma pysznymi przepisami znajdziecie również mnóstwo wskazówek jak przetrwać ten trudny okres w życiu.

W związku z wydaniem książki, wraz z Fundacją Iskierka odwiedzamy szpitale. Gotujemy, rozmawiamy, promujemy.

Wizyty na oddziałach są dla mnie bardzo ważne. Cieszę się, że mogę poznawać cudowne dzieci i fantastycznych rodziców. Bardzo mi miło słyszeć od was pochlebne opinie o książce i miłe słowa o naszych warsztatach.

Mam nadzieję, że w przyszłości każdy oddział będzie miał swojego żywieniowca, który nie tylko będzie edukował dzieci i rodziców w kwestii zdrowego stylu życia i odżywiania, ale będzie również wsparciem w tych trudnych chwilach.

Tymczasem zobaczcie jak wesoło jest na naszych spotkaniach :) Warsztaty to nie tylko gotowanie, ale przede wszystkim dodawanie otuchy i nadziei na lepsze jutro. Chcemy edukować, rozmawiać i wspierać. Chcemy aby rodzice poczuli, że nie są sami w tych trudnych momentach. Jesteśmy z Wami :)

Na naszych warsztatach zarówno mali jak i duzi świetnie się bawią. To idealna okazja do rozmów, poznawania nowych smaków i przy okazji super zabawa.

Pamiętajcie- to co jecie ma wpływ na leczenie!!!


zdjęcia: fundacja iskierka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz